Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKëshilla Mbi Letrën E Interesit

Si të shkruash një letër motivim...

Në ditët e sotme është bërë e zakonshme që së bashku me CV-në të dërgohet dhe një “letër interesi” n...“Rritu profesionalisht për...

Duapune.com në bashkëpunim me DIMAK Albania (Qendra Gjermane e Informacionit për Migracion, Arsim Pr...Leter Interesi / Motivimi –...

Si te shkruani nje Leter Interesi/ Motivimi per Pozicionet e Punes Menaxheriale? Shembull dhe Këshil...Letra e Interesit / Motivimit &#...

Letra e Interesit ( ose Letra e Motivimit ) nëse keni ndryshuar karriere. Shembull 1: Perfaqesues i...Letra e Interesit – motivi...

Shembulli: Letra tradicionale e Interesit Ju duhet të shkruani këtë version nëse aplikoni në një kom...3 Elementë thelbësorë për një Le...

3 Elementët thelbësorë për një Letër Interesi (cover letter) të suksesshme A i keni parasysh “puzzle...Gabimi më i madh në një letër mo...

Gabimi më i madh në një letër motivimi është rëndësia që i kushtohet asaj. Zakonisht punëkërkuesit k...