Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Mirëseerdhët në duapune.com



Këshillimi I Karrierës

Çfare mendojne koleget per ty?

Kaloni shumë kohë bashkë, por ata vazhdojnë të jenë një mister për ju? Duke filluar nga sot do mëson...



Nuk keni fituar praktike gjate v...

Pra nuk keni fituar një praktikë pune verore. Mos e fajësoni veten. Ka mundësi të reja për ju duke f...



Flirti në punë!

Mos u ndjeni shumë të privilegjuara nëse kolegu/ja ju shikon ëmbël e ju shkel syrin sa herë që kalon...



6 frazat e gabuara, qe perdoren...

Në ambientin e punës fjalët e kolegëve dhe klientëve mund tju ndikojnë dhe ti “merrni me vete” pasi...



Disa keshilla per ju nese ndihen...

Nqs ju jeni nga ata punonjës që e doni shumë profesionin tuaj, e adhuroni atë deri në pikën ku sakri...



Romancë në punë…disa këshilla.

Gjatë jetës një njeri mesatarisht kalon 90 000 orë në vendin e punës. Ne kalojmë shumë kohë me koleg...



DESHIRON TE BEHESH NJE PROFESION...

Info Business Solutions shpk, pjese e InfoSoft Group, ju ofron trajnim profesional ne implementimin...



Strategji të ndryshme për kërkim...

Kërkimi i punës gjatë verës mund të jetë paksa i vështirë. Nuk duhet harruar që gjatë periudhës së v...



Si e ka transformuar COVID punën...

Puna me orare fleksibël nuk është një koncept i ri, në fakt është një koncept që ka ekzistuar për di...



Si të thuash jo, pa thënë në të...

“Çfarë doni që unë t’i jap prioritet?” Ishte një pyetje që nuk e prisja nga një ng...



“Rritu profesionalisht për...

Duapune.com në bashkëpunim me DIMAK Albania (Qendra Gjermane e Informacionit për Migracion, Arsim Pr...



Grow Professionally for a Global...

duapune.com në bashkëpunim me DIMAK Albania (Qendra Gjermane e Informacionit për Migracion, Arsim Pr...



Panairi i pare virtual i Punes d...

Më datë 16 Qershor 2021, prej orës 09:00 – 16:00, do të organizohet Panairi i parë dhe më i ma...



Si t’a kuptoni qe eshte koha per...

Askush nuk mund të garantojë që ju do të punoni në të njëjtin pozicion gjithë jetën tuaj. Ndonjëherë...



Këshilla për profilin tuaj në Li...

Cilat janë mjetet më të rëndësishme për një punëkërkues? Ju ndoshta keni thënë rezyme dhe rrjetin tu...



Si ta gjej çfare pune dua?

Gjetja e nje pune eshte nje gje dhe gjetja e punes se duhur eshte nje gje tjeter. Procesi i punesimi...



Si te menaxhoni raportin me klie...

Ne shpeshherë dimë më shumë për drejtimet dhe qëllimet tona sesa për klientët tanë. Por, çfarë duhet...



Orientimi për karrierën në Shqip...

Nga: Edmond Alushi Orientimi për karrierën i referohet shërbimeve dhe aktiviteteve të dizenjuara për...



6 keshilla per te qene SMART ne...

Konsiderojeni këtë vit si viti kur vërtet do të duhet të përqendroni energjinë tuaj në jetën profesi...