Horoskopi I Karrierës Kreu Blog Horoskopi I Karrierës

Horoskopi i karrieres per 2022

Dashi Sipas parashikimeve të horoskopit të karrierës 2022, fillimi i vitit do të sjellë mundësi të m...


Shenjat e horoskopit qe shkojne...

Përputhshmëria midis kolegëve në vendin e punës është e rëndësishme për biznesin. Sa më në harmoni t...


Peshqit

Peshqit- Horoskopi Fleksibël dhe adaptues me çdo pozicion pune që mund të kenë.Kanë mënyra të çudits...


Ujori

Ujori- Horoskopi Profilet e punëve që i përshtaten më shumë janë në Burime Njerëzore.Është shumë i a...


Bricjapi

Bricjapi-Horoskopi Pëlqen rutinën dhe të planifikojë gjërat. Urren të ndajë autoritetin. Preferon pu...


Shigjetari

Shigjetari- Horoskopi Punon më mirë në qoftë se nuk duhet të respektojë një axhendë. I pëlqen ndrysh...


Akrepi

Akrepi- Horoskopi Ai person i cili di çdo gjë për secilin koleg në zyrë. Në punë është autoritar ndr...


Peshorja

Horoskopi – Peshorja ne pune! Peshorja është shenja më e shoqërueshme në punë. Asaj i pëlqen t...


Horoskopi

Virgjëresha në punë! I pëlqen të jetë e organizuar dhe është shumë detajiste. Detyrat që e bëjnë tru...


Horoskopi

Luani në punë! Ata besojnë dhe duan ti provojnë të gjithëve që mund ta bëjnë punën më mirë se të tje...


Gaforrja në punë!

Mund të punojë shumë mirë në grup, por preferon të punojë vetëm. Kujdeset që të gjithë të kenë ngrën...


Binjakët në punë!

Arsyetim shumë të fortë dhe aftësi komunikimi të shkëlqyera. Nuk i pëlqen rutina, është në kërkim të...


Demi ne pune

Demi preferon të punojnë për kompani të njohura. Janë të pasigurtë, urrejnë ndryshimet dhe surprizat...


Dashi ne pune

Dashi ne pune është gjithmonë duke kërkuar për rritje profesionale. Janë energjik dhe kompetitivë.


Virgjeresha ne pune!

Virgjëreshat njihen si kujdestarë të zodiakut, por shpesh duket sikur sygjerimet dhe këshillat e tyr...


Luani ne pune!

Kanë një natyrë të pasigurt dhe të nxitur nga egoja njëkohësisht. Luanët në punë kanë një personalit...


Hobet sipas shenjave te horoskop...

Çfare hobi ke bazuar ne shenjen e horoskopit?


Top 10 Profesionet e Luanit

Luani është shenja më ekstroverte dhe ndoshta me më shumë vetëbesim e zodiakut. Nuk ka kurrë një mom...


Horoskopi – Gaforrja Top 10 prof...

Top 10 Profesionet per Gaforren Shenja e ujit, Gaforrja është natyrshëm e adaptueshme për një gamë t...


Horoskopi – Binjaket Top 1...

Top 10 Profesionet per Binjaket Gazetar Perkthyes Prezantues “Talk Show” PR – Ekzekutiv i marr...