Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTë Përgjithshme

Thenie motivuese

“Pesimisti sheh vështirësi në çdo mundësi. Optimisti sheh mundësi në çdo vështirësi “. Winston...Cabin Crew Wizz Air – TIRA...

Cabin Crew Wizz Air – TIRANA base Wizz Air invites you for open recruitment day! We are h...A e dini se…

#tuesday#duapune#kerkoj#njoftim#njoftimepune#njoftimpune#gjejpune#pune#shqiperi#albania #tirana#tira...Thenie motivuese

” Mësoni sikur do të jetoni përgjithmonë, jetoni sikur do vdisni nesër. ” Mahatma GandhiPortali AlbaniaTech është live:...

Portali AlbaniaTech është live: Gjithçka mbi ekosistemin shqiptar të inovacionit në një platformë të...Puno me Kurum International Sh.A...

Kompania Kurum e themeluar në vitin 1975, ka si fushë kryesore të biznesit prodhimin e hekurit dhe ç...Mundesi pune ne MALTE si Infermi...

Ti ke mundesi te punosh ne Malte. Mjafton te zoterosh gjuhen angleze dhe te kesh eksperience si Shef...Sa me i zgjuar te jesh, aq me sh...

Sipas shkencës: sa më i zgjuar të jesh, aq më shumë mund të bësh këtë gabim të zakonshëm dhe të kush...5 gezime per vitin 2021

Pandemia COVID-19 nuk ishte ndonjë gjëmim në qiell të hapur, por përkundrazi një katastrofë “natyror...Kenget me te bukura per Krishtli...

Ne pritje te Krishtlinjdes dhe te nderrimit te viteve ne menyre sa me te qete e te begate per te gji...E vërteta rreth bjondeve. Si ndi...

Bjondet paguhen më shumë Një studim i kryer në vitin 2010 nga Universiteti i Teknologjisë Queensland...Punësimin sezonal në Gjermani pë...

Nxitoni të aplikoni! Për Punësimin sezonal në Gjermani për studentët shqiptarë. Dokumentat i shkarko...Aftësohuni për shërbimet e hotel...

ALB_Internal_leaflet_trainings_hotels_LP_PME_RB_Sued_FINALPuna e së ardhmes. A jemi gati?...

duapune.com ditën e shtunë, datë 25 janar 2020, në eventin “Korça Digital Weekend”. Themeluesi i dua...Trajnim: “Si te përgatitemi për...

  duapune.com në bashkëpunim me Dimak Albania dhe Çelësi Media Group, në kuadër të riintegrimit...“Talente dhe ide për të ar...

duapune.com së bashku me DIMAK Albania mori pjesë në panairin “Talente dhe ide për të ardhmen...Duapune.com merr pjesë në Panair...

Në kuadër të “Ditëve të Energjisë për Rajonin”, në datat 4-5 tetor 2019, në Expocity Albania u...Duapune.com në eventin e teknolo...

Në datat 25, 26 & 27 Shtator 2019 Duapune.com ishte pjesë e eventit Tirana Tech Open në Expocity...