Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDëshmi Suksesi

"

Jam Ornela dhe tashmë prej disa vitesh e përkushtuar dhe angazhuar në fushën e Burimeve Njerëzore. Si drejtuese e departamentit të Burimeve Njerëzore në Alkos Group, ku besojmë se kapitali njerëzor është aseti më i çmuar q&eu... shiko më shumë...

"

Trajnimi ishte i fokusuar ne ofrimin e informacioneve te avancuara, qe mundesojne te kuptuarit e rendesise se menaxhimit te burimeve njerezore (MBNJ) ne lidhje me perzgjedhjen dhe rekrutimin e punonjesve si dhe zbatimin praktik te tyre, menaxhimin e kontrateve te punes, kodin e punes, inteligjenc... shiko më shumë...

"

Jam shume e lumtur qe isha pjese e trajnimit hr academy e organizuar me profesionalizem nga duapune.com. Trajnimi ishte nderveprues dhe plot bashkepunim midis pjesmarresve duke nxjerre ne pah eksperiencat me te mira te gjithesecilit. Ky trajnim ishte nje vlere e shtuar per eksperiencen time profe... shiko më shumë...

"

E rekomandoj per te gjithe ata persona qe jane fillestare ne boten e hr si puna ime. Nje eksperience shume e bukur qe do doja te perseritej. Sava nje trajnuese qe di te ta percjelle shume mire dijen deri tek ty dhe kjo eshte dicka qe jo te gjithe dine ta bejne. Grupi i duapune.com shume te gjends... shiko më shumë...

"

Trajnimi mbi "Menaxhimin e Burimeve Njerezore" ne te cilin mora pjese arriti pritshmerite e mia ne te gjitha aspektet. Materialet dhe tematika e perzgjedhur ishin ne nivele profesionale te arrira. Intepretimi i kuadrit ligjor ishte i pershtatur mjaft mire. Lektoret shume te pergatitur dhe mjaft a... shiko më shumë...

"

Trajnim shume i vlefshem nga eksperte me eksperience nderkombetare. Perfiton jo vetem njohuri teknike por edhe soft skills te nevojshem per te qene nje profesionist i zoti dhe i konkurueshem ne tregun e punes si specialist dhe mena... shiko më shumë...

"

Korrekt, profesional, orientues dhe mbështetës, cilësi që bejnë diferencën.

Të gjitha më lart i gjeta në shërbimin që m'u ofrua. Jam e kënaqur që gjeta një derë në të cilën të trokas me sigurin&... shiko më shumë...

"

Trajnim Mbresëlënës në Fushën e Burimeve Njerëzore. Dëshiroj të ndaj përvojën time në lidhje me programin e trajnimit në fushën e burimeve njerëzore të ofruar nga DuaPune/DM Consulting.

Pjesëmarrja në k&e... shiko më shumë...

"

Kompania jone i drejtohet gjithmone portalit duapune.com si portali me i suksesshem qe na ka rezultuar ne gjithe keto vite pune. Ne njoftimin e postuar se fundmi morem nje numer te konsiderueshem CV-sh ne nje kohe te shkurter nga te cilat punesuam dy inxhieniere dhe per kete jemi shume te kenaqur... shiko më shumë...

"

Dua tju shpreh urimet me te mira per punen qe keni krijuar! Nga njoftimi i postuar prej jush, tashme ne kemi punonjesen e re qe i eshte bashkuar kompanise tone 😊! Faleminderit dhe shume suksese per ju!

Vjola Arapi  - HR Manager tek Efa Solution & ProDyn Albania 

"

Cineplexx Albania i drejtohet gjithnje portalit duapune.com kur eshte nevoja per te plotesuar mungesat ne staf. Feedback-u ka qene gjithnje pozitiv me shume CV ne inbox dhe pothuajse gjithmone jemi plotesuar sipas CV te ardhura nga duapune.com.

Me e afe... shiko më shumë...

"

Kompania General Transport eshte shume e kenaqur me sherbimin e duapune.com. Nje staf shume  profesional, te komunikueshem dhe shume efikas ne sherbimet e punesimit HR. Kerkesa jone per te punesuar nje Dispatcher ne fushen e transportit u postua brenda 24 oreve ne gjuhen Angleze.

Mor... shiko më shumë...

"

Jemi absolutisht të kënaqur dhe shprehim vlerësimin  maksimal  për duapune.com. Brenda harkut kohor të një jave, nëpërmjet platformës së tyre shumë t&eu... shiko më shumë...

"

Për ne tek " COCA-COLA, procesi i rekrutimit është mjaft i rëndësishëm dhe shume herë aspak i lehtë për gjetjen e profesionistëve të duhur.

Krahasuar në përvojën me aplikimet on line, duapune.com, bën diferencë... shiko më shumë...

"

Unë jam Ilti Çela Specialist IT pranë Spitalit Amerikan në Tiranë. Si Çdo punëkërkues edhe unë kam patur periudhën time të vështirë për gjetjen e një vendi pune. Rastësisht nga të njohur dëgjova për... shiko më shumë...