Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTë përgjithshme

Si te kuptoni nese jeni gati per...

Kur u diplomova për herë të parë, fillova të punoja në një startup teknologjik, ku arrita të ngjites...5 Qytetet e Javes

Cilet jane 5 qytetet e javes qe kane kerkese me te larte per punesim, ne portalin duapune.com? Njihu...Pozicionet e punes si magazinier...

Disa nga kompanitë që kërkojnë të punesojnë në pozicionin magazinier janë: Megatek https://www....5 gjera te tmerrshme qe bejne sh...

Ekzistojnë disa sjellje dhe zakone të menaxhimit që dëmtojnë bizneset dhe i mbajnë ata larg nga real...Çfarë duhet të dini kur shkruani...

CV -ja juaj është pika e parë e kontaktit mes jush dhe punëdhënësit tuaj të ardhshëm potencial. Duhe...Shef apo lider?

Mund te vizitoni https://duapune.com/blog/punekerkues/10-gjera-qe-shefat-mund-te-bejne-dhe-te-frikes...Quiz

Pergjigja: Taksisti po ecen ne kembe!10 kompanite qe po rekrutojne ke...

Cilat jane 10 Kompanite e renditura ne krye te duapune.com per nga numri i vendeve te lira te punes...Humor

#eshtune #duapune #njoftim #funny #humor10 Mënyra si ta bësh më të pëlqy...

Puna dhe argëtimi nuk janë gjithmonë bashkë, por është shumë e rëndësishme që ata të jenë. Studimet...A e dini se…

50% e kandidatëve thonë se nuk do të punonin për një kompani me reputacion të keq as kundrejt një pa...5 Qytetet e Javes

Cilet jane 5 qytetet e javes qe kane kerkese me te larte per punesim, ne portalin duapune.com? Njihu...6 mundesi pune jashte vendit

Nese jeni duke menduar per nje ekperience pune jashte vendit, ju themi se kjo eshte e mundur. Ne por...Squid Game – Mesimet e jetes qe...

Keni degjuar mbi Squid Game? 456 lojtarë konkurrojnë gjithsej në 6 lojëra duke u eliminuar, ku elimi...Quiz!

Pergjigja eshte pulla e postes.5 kategorite e javes

Njihuni me 5 kategorite me ne krye, sa i perket numrit te vendeve te lira te punes qe ofrohen: Finan...Po ju cfare beni pasi mbyllni pu...

#tuesday #duapune #kerkoj #njoftim #njoftimepune  #njoftimpune #gjejpune #pune #shqiperi #albania #t...Thenia e dites

#duapune #kerkoj #njoftim #njoftimepune #njoftimpune #gjejpune #pune #shqiperi #albania #tiranaHumor!

#thursday #duapune #njoftim #funny  #humor #gjejpune #pune #shqiperi #albania #tiranaEmployer Branding Academy Albani...

27 TETOR 2021 – Employer Branding Academy Albania Akademia e Imazhit të Punëdhënësit për herë...