Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comMenaxhim

Çfarë duhet të bëni në këto kohë...

Mos lejoni që recesioni të ndalojë zhvillimin tuaj profesional! Në ekonominë e tanishme, shumë menax...Bizneset që rinisin punën të hën...

Duke nisur nga dita e hënë, dt. 11 Maj 2020, dyqanet në qendrat tregtare, klinikat dentare, parukeri...Aktiviteti i parë i HRHub Albani...

  HRHub Albania, një nismë e re e duapune.com dhe DM Consulting Services e lindur si nevojë për...Ti mund të jesh zbuluesi i rradh...

Je një fans i zjarrtë i futbollit? E sigurt që ti ke luajtur një herë në jetën tënde FIFA 19 ose ke...Sesionet Trajnuese – Excel...

DM Consulting Services dhe duapune.com nisën për këtë vit sesionet trajnuese  me temë “Exellen...Konferenca e I-rë e BNJ në Kosov...

Konferenca e I-rë e BNJ në Kosovë Duapune.com mori pjese në Konferencën e parë të Burimeve Njerëzore...Si të ndërtojmë marrëdhënie efek...

Aftësitë ndërpersonale janë thelbësore për të krijuar një marrëdhënie sa më të mirë dhe të shëndetsh...Trajnim “Zhvillimi strateg...

Ekspertët e Burimeve Njerëzore te Duapune.com morën pjesë ne trajnimin “Zhvillimi strategjik i...“Gunes” ka vendosur...

Sindroma e së hënës tashmë njihet dhe përjetohet nga të gjithë. Sindroma e të hënës i referohet lodh...Si të menaxhosh punëtorët e vetë...

  Ekzistojnë një lloj punonjësish që zakonisht dinë për punën e tyre më tepër se kushdo tjetër...Arsye për të mos deleguar punën

Shumë ekspertë të menaxhimit do t’ju këshillojnë të delegoni punët apo detyrat punonjësve tuaj...Rregullat si të organizojmë taki...

  Kur keni një ekip pune të shpërnadarë në pjesë të ndryshme të botës, ku dhe koha është e ndryshme...Kurthet e komunikimit që pengojn...

     Shumë drejtues janë të interesuar në rritjen e bizneseve të tyre nëpërmjet inovacioneve, por në...Tre mësime të cilat menaxherët n...

Menaxherët shpesh harrojnë se si është të gjendesh në anën tjetër të tavolinës, të jesh pjesë e ekip...Menaxhimi i punonjësve në median...

Më poshtë janë disa hapa për të udhëzuar punëdhënësin në krijimin e politikave për punonjësit e tyre...Vendim-marrja për shpërblime

Periudhat e shpërblimeve të punonjësve janë të vështira për menaxherët. Ata duhet të vendosin se cil...6 programe për menaxhimin e proj...

Drejtimi i një projekti përfshin pjesën e planifikimit, alokimin e personelit, parave, rezervave dhe...Si të formulojmë postimet për pu...

Marrëdhënia mes punëdhënësit dhe punëkërkuesit mund të shihet në dy këndvështrime. Nga njëra anë, ka...5 mënyra se si të bëheni një pun...

A është vërtetë e rëndësishme të jesh një punëdhënës i niveleve të larta? Kompani të mëdha si Google...