Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTrajnim Dhe Edukim

Rritu profesionalisht për një tr...

Duapune.com në bashkëpunim me DIMAK Albania do të zhvillojë online 2 trajnime me temat: “Grow...Trajnim dhe mundësi punësimi në:...

Info Business Solutions shpk, pjesë e InfoSoft Group, mundëson trajnim në: Data analytics &...Grow Professionally for a Global...

duapune.com në bashkëpunim me DIMAK Albania (Qendra Gjermane e Informacionit për Migracion, Arsim Pr...EBA – “Employer Bran...

Employer Branding Academy Albania Akademia e Imazhit të Punëdhënësit për herë të parë mundësohet edh...Studioni ne SHBA per programet b...

Nje lajm i mire na vjen nga American Corner Tirana. Jeni të interesuar të studioni në ShBA? Keni pye...Internship profesional ne Gjerma...

Ju njohim me Internship Programme of German Business for the Countries of the Western Balkans. Fundi...Seminar Motivues: “Gruaja Shqipt...

Më datë 10 Tetor vjen një Seminar Motivues me në qendër FEMRËN, rolin dhe rëndësinë e saj në aspekti...DIMAK organizon Webinar me temën...

DIMAK Albania, (Qendra Gjermane e Informacionit për Migracion, Arsim Profesional dhe Karrierë) ju ft...Workshop “Orientimi në tre...

Duapune.com, në bashkëpunim me DIMAK Albania (Qendra Gjermane e Informacionit për Migracion, Arsim P...Aktiviteti i parë i HRHub Albani...

  HRHub Albania, një nismë e re e duapune.com dhe DM Consulting Services e lindur si nevojë për...Duapune.com – sponsor loka...

Duapune.com, sponsor lokal i aktivitetit “AIESEC Pitch Bootcamp & Youth Speak Forum 2019”, organ...Sesionet Trajnuese – Excel...

DM Consulting Services dhe duapune.com nisën për këtë vit sesionet trajnuese  me temë “Exellen...Koha për Konkursin – Hacka...

Edhe pak ditë nga Konkursi-Hackathon për talentet e Sigurisë ndaj Krimit Kibernetik! PËRGATITUNI!! C...Gati për Bootcamp Training ̵...

Për të gjithë koduesit, zhvilluesit e biznesit, njohësit e krimit dhe sigurisë kibernetike, por dhe...Trajnimet në fushën e Burimeve N...

duapune.com organizoi javën e kaluar, më datë 04 Maj 2019, trajnimin e planifikuar të serisë së Buri...Vazhdojnë trajnimet në fushën e...

duapune.com organizoi javën që shkoi dy trajnimet e planifikuara të serisë së Burimeve Njerëzore. Tr...Si të ndërtojmë marrëdhënie efek...

Aftësitë ndërpersonale janë thelbësore për të krijuar një marrëdhënie sa më të mirë dhe të shëndetsh...www.duapune.com rifillon trajnim...

Në këto trajnime do mësoni rreth praktikave dhe procedurave të përdorura ne departamentet e Burimeve...Koha për “Inno-Tech Camp T...

Jeni duke ndjekur rrugën e teknologjisë dhe inovacionit? Por bota e sipërmarrjes është gjithashtu pj...Artisti i Uritur dhe Artisti i A...

“Rreziku më i madh për shumicën prej nesh nuk qëndron në përcaktimin e qëllimit tonë shumë lart duke...