Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comStatistika

Jeni pushuar ndonjërë nga puna?...

Rezultat i papritur në sondazhin e javës. 48% e pjesëmarrësve janë pushuar minimalisht një herë nga...Më shumë orë dhe më pak ditë pun...

Ja çfarë dëshirojnë 74% e punëkërkuesve tanë? “Miku juaj për punë dhe karrierë” – duapune.comÇfarë dëshiron 56% e punëkërkues...

Në pyetësorin e rradhës të zhvilluar në duapune.com, ju pyetëm në lidhje me planet tuaja gjatë kësaj...Punësimi gjatë kësaj kohe –...

Javën e kaluar duapune.com publikoi sondazhin e rradhës, për t’u njohur disi me situatën e pun...A duhet të ndani informacionin e...

Në sondazhin e fundit të zhvilluar në duapune.com pyetja e shtruar ishte nëse duhet ta ndanim inform...“Në kërkim të punëve të reja” &#...

Gjatë javëve të fundit duapune.com ka realizuar një pyetësor të shkurtër për një analizë të shpejtë...Raporti & Platforma e “Deko...

Lajm i mirë nga duapune.com dhe The-Network për kompanitë kudo në botë Ekipi i duapune.com dhe ekipi...Pyetësorë nga duapune.com

Gjatë muajit të kaluar, ekipi i blog.duapune.com vendosi të ndërvepronte në një formë të ndryshme me...Rrogat mesatare të vendeve anëta...

                            &n...Gjithçka që do të dëshironit të...

            Mendoni për një punë në shitje? Ka shumë punë që kanë lidh...Çfare duhet te vleresojme ne nje...

Çfarë është e rëndësishme në një punë? Sipas Shoqërisë për menaxhimin e Burimeve Njerëzore (2016): 2...Çfarë të vishni në një intervist...

Na pëlqen ose jo, moda ka rëndësi kur duhet që të ndiqni punën e ëndrrave tuaja. Kur vendosni çfarë...Kodimi ne shkolle

                            &n...Një paraqitje e botës së punës n...

Për 6 vitet e fundit, studentët e universiteteve nga e gjithë Kanadaja kanë marrë rregullisht një ft...Shprehje nga Woody Allen

80% e suksesit është ta tregosh veten “Kush je”? –Woody AllenShprehje për “Jetën”...

Jeta është 10% “Fat” dhe 90 % “Vullnet dhe Dëshirë” për të ecur përpara. Charles SwindollBiznese që mund t’i fillon...

Ndoshta keni ëndërruar që të keni biznesin tuaj personal, por nuk keni patur kapital të mjaftueshëm...Sa kohë shpenzojnë në punë “Brez...

Sipas një studimi të kryer mbi kohëzgjatjet e punëve në rreth 1 milion CV, rezultoi se gjenerata X k...