Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comPunëdhënës

5 kategorite e javes

Njihuni me 5 kategorite me ne krye, sa i perket numrit te vendeve te lira te punes qe ofrohen: Finan...5 Qytetet e Javes

Cilet jane 5 qytetet e javes qe kane kerkese me te larte per punesim, ne portalin duapune.com? Njihu...5 Qytetet e Javes

Cilet jane 5 qytetet e javes qe kane kerkese me te larte per punesim, ne portalin duapune.com? Njihu...Panairi i pare virtual i Punes d...

Më datë 16 Qershor 2021, prej orës 09:00 – 16:00, do të organizohet Panairi i parë dhe më i ma...Panairi Virtual i Punës dhe Aftë...

Kemi kënaqësinë t’ju ftojmë të bëheni pjesë e edicionit të parë të “Panairit Virtual të Punës...5 industrite me te mira per fill...

Në periudhat e ndryshimeve dramatike, sipërmarrja lulëzon. Kur pandemia Covid-19 ndryshoi kaq shumë...Klasa e pare e “Employer Brandin...

Jo me larg se dje ka nisur per here te pare per Shqiperine Akademia e Imazhit te Punedhenesit. Akade...Puno ne RUMANI. 6 vende te lira.

Nese je duke kerkuar per nje eksperience pune jashte vendit ne fushen e prodhimtarise apo ne logjist...EBA – “Employer Bran...

Employer Branding Academy Albania Akademia e Imazhit të Punëdhënësit për herë të parë mundësohet edh...Binde drejtuesin per “Employer B...

Nis partneriteti mes duapune.com dhe Universum, udhëheqësi global për brendin e punëdhënësve. Siguri...Pune online nga shtepia.

Ne ju sugjerojme keto pozicione pune, te cilat mund te kryhen online nga shtepia: >>Online Eng...Kompanite qe po rekrutojne gjate...

Pranvera simbolizon kohën e ripërtëritjes ose fillimeve të reja dhe ju mund të ndiheni të frymëzuar...PREZANTIMI I REZULTATEVE TË STUD...

Pas përfundimit me sukses të pyetësorit për studimin më të madh Global të Talenteve, i organizuar ng...Studimi më i madh Global &...

Raporti i Studimit më të madh Global të Talenteve për vitin 2020. Pas përfundimit me sukses të pyetë...Decoding Global Talent, Onsite a...

PRESS RELEASE US Falls Behind Canada as a Work Destination, and Pandemic Lowers Mobility, in Global...Gabimet kryesore ne marketing qe...

Termi “gabime” ka një konotacion negativ. Ju morët një vendim ose zbatuat diçka që nuk shkoi siç ish...Kompanite pararoje per nje mjedi...

PROFILI I PROJEKTIT “Më shumë Zgjedhje: Politikat Familjare të Përgjegjshme Gjinore për Sektor...Kur do te perfundoje pandemia? O...

Drejtori rajonal i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) për Europën, Hans Kluge theksoi se sh...113 pozicione te lira pune nga 1...

Cilat jane 10 kompanite qe ofrojne 113 vende te lira pune ne vend? Per t’u njohur me keto mundesi dh...10 gjera qe shefat mund te bejne...

Shumë vite më parë kam intervistuar një kandidat në pozicionin e menaxherit. Ai ishte kompetent, i a...