Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comCovid-19

Pune online nga shtepia.

Ne ju sugjerojme keto pozicione pune, te cilat mund te kryhen online nga shtepia: >>Online Eng...Kur do te perfundoje pandemia? O...

Drejtori rajonal i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) për Europën, Hans Kluge theksoi se sh...Pse Shqiperia refuzoi vaksinen “...

Pandemia globale Covid-19 përveç vuajtjeve dhe krizës së sistemeve shëndetësore krijoi dhe aleanca e...5 gezime per vitin 2021

Pandemia COVID-19 nuk ishte ndonjë gjëmim në qiell të hapur, por përkundrazi një katastrofë “natyror...Testimi i shpejte covid ne 6 pik...

Nga Qendra Shëndetësore Nr.9, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu tha...“Java Kuq e Zi” ne d...

duapune.com, partneri juaj i duhur ne gjetjen e punonjesve te kualifikuar, ne kuader te festave komb...Ri-infektimi i Coronavirus: Imun...

Edhe pse ka kaluar kohë që nga fillimi i pandemisë, tek  njerëzit, por edhe tek vetë mjekët ësh...Aftësitë për të patur sukses pas...

COVID-19, tregoi se shumë punonjës anë e mbanë globit nuk kishin aftësitë kryesore për të punuar në...Opsioni i ri i Google Maps ofron...

Google Maps së shpejti do të përfshijë informacion mbi përhapjen e COVID-19 në shtete, qarqe dhe dis...Keni humbur punën gjatë pandemis...

Çfarë duhet të bëni pas kësaj? Përhapja e COVID-19 ka prekur njerëz nga e gjithë bota në mënyra të n...Po mendoni të ndryshoni punë?

7 Pyetjet që duhet t’i bëni vetes Të ndryshosh karrierën nuk është e lehtë sidomos me pasiguri...Linjat urbane rinisin shpërndarj...

Pas dy muajsh lëvizjeje me kufizime për shkak të pandemisë, linjat urbane në Tiranë kanë n...Rregullat e imigracionit në SHBA...

Kolegjet dhe universitetet amerikane kanë muaj që diskutojnë për mënyrën më të sigurtë të mësimdhëni...Plazh dhe punë! Kush vjen me kët...

Të gjithë ata që janë të detyruar të punojnë nga shtëpia si pasojë e pandemisë së koronavirusit, tas...duapune.com një nga tre bizneset...

Rezilienca ndaj COVID-19? Tre biznese shqiptare merren si shembull për Evropën Juglindore në buletin...Si t’a bindni shefin tuaj...

Të punuarit në distancë gjatë #covid19 bëri që  shumë punonjës të njohin mënyrën e re të punuarit, a...Si të kërkoni mundësi internship...

Shumë kompani po vazhdojnë të vlerësojnë situatën post #covid19 dhe po bëjnë ndryshime të vazhdueshm...Vera bëhet më e freskët me duapu...

Sezoni turistik veror sapo ka filluar dhe duapune.com dëshiron të freskojë me një ofertë speciale bi...6 gjërat që mund të bëni për të...

Pandemia e koronavirusit e ka kthyer botën përmbys. Edhe pse jemi në post karantinë dhe po përpiqemi...Punë online! Mentaliteti i ri i...

Nevoja e dyanshme, si nga punëkërkuesit dhe punëmarrësit, për të punuar online gjatë pandemisë Covid...