Ndërtim dhe Industri e rëndë


Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com1 - 50 prej 77 postimeve

e re

Field Engineer Hilti Albania Sh.p.k

Inxhinier
Tirane 27-07-2022 edhe 28 ditë

Menaxher HSE Progeen sh.p.k

Inxhinier
Tirane 22-07-2022 edhe 23 ditë

Arkitekt/e Progeen sh.p.k

Arkitekt
Tirane 22-07-2022 edhe 23 ditë

Arkitekt/e X-Plan Studio Sh.P.K.

Arkitekt
Tirane 18-07-2022 edhe 19 ditë
Elbasan 16-07-2022 edhe 17 ditë
Durres 15-07-2022 edhe 16 ditë
Kazakistan 12-07-2022 edhe 13 ditë
Aksai 12-07-2022 edhe 13 ditë