Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

23

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Myslym Shyri

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: +355697686732


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kalaja Talent Consulting Sh.p.k është një kompani e cila ofron konsulenca në sektorë të ndryshëm,kryesisht ne atë të shitjes,përzgjedhje stafi për biznese në të githë Shqipërinë dhe jashtë saj dhe trajnime në fusha të ndryshme.I përberë nga një ekip me një eksperiencë shumëvjecare në sektorin e shitjeve,burimeve njerëzore dhe marketingut Kalaja Talent Consulting  siguron rezultatet maksimale për bashkëpunëtorët e saj.
Ne jemi këtu për të ndihmuar individët dhe kompanitë per te realizuar objektivat përkatëse.

Kalaja Talent Consulting i siguron bashkëpunëtorëve rezultate maksimale duke i ofruar këshilla  dhe udhëzime të specializuara për të realizuar pritshmërite e tyre.Përmes trajnimeve ne  ndihmojmë në përmirësimin e performancës së punonjësve ekzistues dhe atyre te rinj duke zhvilluar aftësitë e tyre dhe duke i përshtatur ata  më mirë me nevojat e organizatës.

Misioni ynë  është të ndihmojmë individët dhe organizatat të arrijnë suksesin e tyre  duke ofruar shërbime të cilësisë së lartë dhe të personalizuara. Ne jemi përkushtuar për të ndërtuar lidhje të qëndrueshme me bashkepunetorët tane, duke vlerësuar  integritetin dhe transparencën në çdo aspekt të veprimtarisë sonë.

Kalaja Talent Consulting Sh.p.k është themeluar në Tiranë,Prill 2024 nga Klejti Kalaja pas shumë vitesh eksperiencë në shitje, menaxhim dhe burime njerëzore.


Anëtar i

Kalaja Talent Consulting

Produkte dhe Shërbime

Rekrutime -Konsulencë Biznesi - Trajnime

Punët aktive nga Kalaja Talent Consulting

Agjent Shitjesh Fier Kalaja Talent Consulting

Agjent Shitje
Fier , Shqipëri 27-05-2024 edhe 7 ditë

Agjent Shitjesh Vlore Kalaja Talent Consulting

Agjent Shitje
Vlore, Shqipëri 28-05-2024 edhe 8 ditë

Agjent Shitjesh Tirane Kalaja Talent Consulting

Agjent Shitje
Tirane, Shqipëri 28-05-2024 edhe 8 ditë

Shperndares Porosish Kalaja Talent Consulting

Shofer
Tirane, Shqipëri 28-05-2024 edhe 8 ditë

Agjent Shitjesh Diber Kalaja Talent Consulting

Agjent Shitje
Peshkopi, Shqipëri 28-05-2024 edhe 8 ditë

Picajol Kalaja Talent Consulting

Kuzhinier
Tirane, Shqipëri 30-05-2024 edhe 10 ditë

Ndihmes Picajol Kalaja Talent Consulting

Kuzhinier
Tirane, Shqipëri 31-05-2024 edhe 11 ditë

Ndihmes Kuzhinier Kalaja Talent Consulting

Kuzhinier
Tirane, Shqipëri 31-05-2024 edhe 11 ditë

Kamarier Kalaja Talent Consulting

Kamarier
Tirane, Shqipëri 04-06-2024 edhe 15 ditë

Supervizor Salle Ne Piceri Kalaja Talent Consulting

Menaxher
Tirane, Shqipëri 04-06-2024 edhe 15 ditë

Asistent Menaxher Ne Piceri Kalaja Talent Consulting

Menaxher
Tirane, Shqipëri 04-06-2024 edhe 15 ditë

Recepsioniste Kalaja Talent Consulting

Recepsionist
Tirane, Shqipëri 04-06-2024 edhe 15 ditë

Mjeke e pergjithshme Kalaja Talent Consulting

Mjek i përgjithshëm
Tirane, Shqipëri 04-06-2024 edhe 15 ditë

Kujdestare Shtepie Kalaja Talent Consulting

Kujdestar
Tirane, Shqipëri 05-06-2024 edhe 16 ditë

Operatore Finance Kalaja Talent Consulting

Operator Finance
Tirane, Shqipëri 06-06-2024 edhe 17 ditë

Konsulente ne Showroom Kalaja Talent Consulting

Menaxher Shitjesh
Tirane, Shqipëri 06-06-2024 edhe 17 ditë

Shef Finance Kalaja Talent Consulting

Shef Finance
Tirane, Shqipëri 07-06-2024 edhe 18 ditë

Visual Merchandiser Kalaja Talent Consulting

Sistemues
Tirane, Shqipëri 11-06-2024 edhe 22 ditë

Asistent Menaxher (Fashion Store) Kalaja Talent Consulting

Menaxher
Tirane, Shqipëri 12-06-2024 edhe 23 ditë

Agjent Shitje Durres Kalaja Talent Consulting

Agjent Shitje
Durres, Shqipëri 12-06-2024 edhe 23 ditë