Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

101-200

Punë Aktive:

5

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Tish Daija, Kompleksi Kika 2, Godina 3, kati 1, Tiranë

Tirane, Shqipëri

Tel: +355 44523200

Mobile: +355 692075121


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Balfin Development, pjesë e Grupit BALFIN, është një nga kompanitë kryesore investuese në zhvillimin e projekteve në Shqipëri dhe rajonin e Ballkanit.Historia jonë e suksesit përfshin zhvillimin e disa prej projekteve më të mëdha në Shqipëri dhe ripërcaktimin e zhvillimit të luksit në të gjithë vendin dhe rajonin. Portofoli ynë përfshin projekte prestigjioze rezidenciale, turistike, industriale dhe komerciale, si Green Coast Resort & Residences, Vala Mar Residences, Rolling Hills Luxury Residences, etj. Mane Development ka vendosur standardet e tregut duke përmirësuar ndjeshëm stilin e jetës në komunitet.


Anëtar i

Balfin Group

Punët aktive nga Balfin DEVELOPMENT

Tirane, Shqipëri 06-08-2024 edhe 22 ditë
Tirane, Shqipëri 24-07-2024 edhe 9 ditë

Punonjës Pastrimi Balfin DEVELOPMENT

Sanitare
Tirane, Shqipëri 09-08-2024 edhe 25 ditë