Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

9

Sektori:

Privat


Më skano:

Përshkrimi i kompanisëFabrika e Miellit Diamond ka filluar prodhimin më 12 dhjetor të vitit 2012, pas një pune dy vjeçare të montimit të saj nga specialistë të huaj. Është një fabrikë totalisht e re që nga ndërtesa e deri tek çdo makineri që ajo përmban. Gjatë këtyre viteve, fabrika Diamond ka arritur të jetë faktor në tregun vendas përsa i përket prodhimit të miellit.Vit pas viti, u shënua rritje e tregut të saj dhe kjo falë cilësisë,korrektësisë dhe angazhimit të pareshtur të stafit profesionit. Ne kemi arritur të prodhojmë më shumë se 20 lloje produktesh të ndryshme mielli duke plotësuar çdo kërkesë të konsumatorëve dhe të tregut.

Fabrika e Miellit Diamond synon të jetë lider në rajon, kjo pasi i ka të gjitha kapacitetet për të qenë e tillë. Investim i fjalës së fundit të teknologjisë, lëndë e parë e një cilësie të lartë të garantuar, linjë prodhimi me parametra europiane, laborator bashkohor,staf i kualifikuar… të gjitha këto elemente sëbashku garantojnë suksesin e Fabrikës së Miellit Diamond!

 


Punët aktive nga AGRO BLEND

Ekonomist AGRO BLEND

Ekonomist
Tirane, Shqipëri 27-05-2024 edhe 3 ditë

Agronom AGRO BLEND

Agronom
Tirane, Shqipëri 30-05-2024 edhe 6 ditë

Teknolog/e AGRO BLEND

Kimist
Tirane, Shqipëri 10-06-2024 edhe 17 ditë

Mekanik AGRO BLEND

Mekanik
Tirane, Shqipëri 18-06-2024 edhe 25 ditë

Merchandiser AGRO BLEND

Sistemues
Tirane, Shqipëri 19-06-2024 edhe 26 ditë