Punë në: Tirane


Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com1 - 50 prej 259 postimeve

e re
Tirane 10-09-2020 edhe 28 ditë

Financier/e ACIA- CAMERA DI COMMERCIO ITALO ALBANESE

Financier
Tirane 09-09-2020 edhe 27 ditë

Arkitekte Arlis Ndertim shpk

Arkitekt
Tirane 09-09-2020 edhe 27 ditë
Tirane 11-09-2020 edhe 29 ditë

Trajnues/e dhe Analiste Tregu ON TOP -SECURITIES SH.A

Trajnues
Tirane 11-09-2020 edhe 29 ditë

Mesues te gjuhes Italiane ON TOP -SECURITIES SH.A

Mësues
Tirane 11-09-2020 edhe 29 ditë