Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

501-1000
Numri i Punonjësve

54
Punë Aktive

Privat
Sektori

1996
Themeluar


INFORMACIONE KONTAKTI

Agikons

Scan me
Ndërtim www.agikons.com

Përshkrimi i kompanisë

''Agikons'' sh.p.k është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit në Shqipëri, e cila dallohet për standardet dhe cilësinë e punimeve me çmimet më konkuruese në treg. Themeluar që në vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumë projekte të suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranë), ‘’Marea Resort’’ (Kavajë), “Tarraca e Ullijve” (Dhërmi), “Plazhi i Gurtë” (Qeparo), “Bougainville Bay” (Sarandë) si edhe “Meshtekna” Brezovice. Agikons vlërëson burimet njerëzore si asetin me të madh të shoqërisë, duke kontribuar në zhvillimin dhe promovimin e tyre në fusha të ndryshme profesionale. Talentet e reja kanë mundësinë e përvetësimit të njohurive me profesionistët më të mire të fushës .

Fotografi

Punët aktive nga Agikons

Tirane, Shqipëri 12-08-2022 edhe 1 ditë
Tirane, Shqipëri 12-08-2022 edhe 1 ditë

Saldator Agikons

Saldator
Tirane, Shqipëri 12-08-2022 edhe 1 ditë

Marangoz Agikons

Marangoz
Tirane, Shqipëri 12-08-2022 edhe 1 ditë

Jurist/e Agikons

Jurist
Tirane, Shqipëri 20-08-2022 edhe 9 ditë
Tirane, Shqipëri 17-08-2022 edhe 6 ditë

Pirunist Agikons

Pirunist
Tirane, Shqipëri 24-08-2022 edhe 13 ditë

Sondist Agikons

Sondist
Tirane, Shqipëri 24-08-2022 edhe 13 ditë
Tirane, Shqipëri 24-08-2022 edhe 13 ditë

Mozaiçist Agikons

Tjeter
Tirane, Shqipëri 20-08-2022 edhe 9 ditë
Tirane, Shqipëri 24-08-2022 edhe 13 ditë
Tirane, Shqipëri 20-08-2022 edhe 9 ditë
Tirane, Shqipëri 20-08-2022 edhe 9 ditë
Tirane, Shqipëri 28-08-2022 edhe 17 ditë
Tirane, Shqipëri 29-08-2022 edhe 18 ditë
Tirane, Shqipëri 22-08-2022 edhe 11 ditë
Tirane, Shqipëri 22-08-2022 edhe 11 ditë
Tirane, Shqipëri 25-08-2022 edhe 14 ditë