Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

1


INFORMACIONE KONTAKTI

Rrruga Muharrem Butka, afër Parkut Olimpik

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

RECRUIT ALBANIA me një staf të dedikuar dhe me eksperiencë, angazhohet të gjej për ju punonjësit e specializuar në fushat e hoteleri, ndërtim, industri e rëndë, industri e lehtë, prodhim, fasoneri, përkujdesje dhe shërbim dhe telekomunikim. Recruit Albania përveç angazhimit për të sjellë punonjësit e duhur për ju dhe biznesin tuaj, gjithashtu merr përsipër kryerjen e proceduarave ligjore si:
• Përgatitja e dokumentacionit të biznesit
• Përgatitja e dokumentacionit të punonjësit
• Aplikimi për leje unike
• Aplikimi për visa
• Nxjerrja e lejes provizore pas mbërritjes së punonjësit në Shqipëri
• Pagesa e tarifave shtetërore në emër të biznesit
• Noterizimi dhe legalizimi i dokumentacioneve të biznesit dhe punonjësit


Punët aktive nga Recruit Albania Group

Tirane, Shqipëri 11-06-2024 edhe 22 ditë