Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

1


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Firma "ENPI" shpk e cila ka nje aktivitet me shume se 25 vjet ne tregun e industrise elektrike me cmimet me konkuruese, eshte e profilizuar ne tregetimin dhe instalimin e pajisjeve per Linja transmetimi deri ne 400 kV, linja shperndarje te energjise elektrike si dhe Impjanteve fotovoltaike.
Materialet qe ne tregetojme jane :
• Percjelles OPGW, Al, ALC dhe Cu te zhveshur dhe izoluar
• Kabllo Al dhe Cu 1kV deri ne 35-110kV
• Aksesore per kabllo deri ne 110 kV
• Shtylla te zinguara deri ne 400 kV
• Izolatore dhe morseteri per nenstacione dhe linja deri ne 400 kV
• Panele fotovoltaik, Invertera, Aksesore per impjante fotovoltaik, Stabilizatore, Ups, Gjeneratore, Transformatore Fuqie, Cela 10kV deri ne 40.5kV, Panele, Ndares 10kV - 110kV, dhe cdo pajisje qe nevojitet per linjat e Shperndarjes dhe Transmetimit.


Punët aktive nga Enpi shpk

Ekonomiste Enpi shpk

Ekonomist
Tirane, Shqipëri 05-07-2024 edhe 22 ditë