Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

1


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

ProGreen Solutions eshte nje kompani ndërkombëtare e specializuar në shërbimet e energjisë diellore dhe lëvizshmërinë elektronike. Aktivitetet tona variojnë nga ndërtimi i projekteve ProGreen Solutions, duke përfshirë instalimin e plotë mekanik dhe elektrik te impiantit Fotovoltaik në mbarë boten.
Sherbimet tona kane si target bizneset e vogla dhe te medha per te ofruar solucionet PV me bashkekohore ne tregun shqipetar.


Punët aktive nga Progreen Solutions

Menaxher Shitje Progreen Solutions

Menaxher Shitjesh
Tirane, Shqipëri 02-07-2024 edhe 19 ditë