Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Techi një department IT i jashtëm
Detyra jonë është të drejtojmë ndikimin e teknologjisë tek njerezit, duke u mundësuar atyre që të punojnë me zgjuarsi, në mënyrë që biznesi i tyre të rritet.
Suport-Suport me teknikë profesionist për kategori të ndryshme biznesi.
Organizim-Një departament IT i jashtëm në mbështetje të biznesit tuaj.
Konsulencë-Rrisim efikasitetin, besueshmërinë dhe forcojmë bashkëpunimin.
Zgjidhje-Ju japim zgjidhje problemeve para se ato të ndikojnë në biznesin tuaj.