Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

201-500
Numri i Punonjësve

5
Punë Aktive

Privat
Sektori


SPAR

Tirane, Shqipëri Shërbimet Shëndetësore

Përshkrimi i kompanisë

Aktivitet i shitjes me pakice se artikujve ushqimor dhe jo-ushqimor.

Produkte dhe Shërbime

Mallra ushqimor dhe joushqimor

Punët aktive nga SPAR

Durres, Shqipëri 25-06-2021 edhe 4 ditë
Durres, Shqipëri 15-07-2021 edhe 24 ditë
Durres, Shqipëri 25-06-2021 edhe 4 ditë