Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Smart Home Albania është kompania e parë në Shqipëri me fokus sistemet Smart Home. Kompania ofron sistemet më inovative me fokus rritjen e komfortit, uljen e faturës së energjisë elektrike dhe njëkohësisht rritjen e sigurisë. Smart Home Albania është realiteti me ofertën që garanton raportin cilësi-çmim më të mirë në treg. SMART HOME ALBANIA - Një mënyrë më e zgjuar jetese! Është koha për një jetesë të zgjuar ! Sistemet Smart Home sjellin siguri, fleksibilitet, efiçencë energjie dhe komfort në gjitha hapësirat e shfrytëzuara për jetesë. Falë inovacionit që sjellin, çdo projekt me home automation do të jetë një investim i zgjuar, të cilin do ta vërtetojë e ardhmja. Smart Home Albania është zgjidhja që ju po kërkoni për investimin që po kryeni në apartamentin, vilën, zyrën , biznesin apo hotelin tuaj. Smart Home Albania është distributor zyrtar ekskluziv i gjigandit prodhues amerikan TIS Texas Intelligent Systems. Nëpërmjet TIS, Smart Home Albania ofron sisteme automatizimi për shtëpi, zyra, hotele të ndërtuar e funksionalë tashmë si dhe për objekte në ndërtim e sipër. Ide, stil dhe thjeshtësi janë ato cfarë definojnë TIS dhe Smart Home Albania si distributor. Jemi dedikuar ekskluzivisht arritjes së përsosmërise në home automation. Ne e kuptojmë çfarë është më e rëndësishme për ju, kështu që nëse po invenstoni në një ndërtim të ri dhe keni vendosur për home automation besojini Texas Intelligent Systems dhe Smart Home Albania.

Produkte dhe Shërbime

Akses Kontroll - Porta Automatike - Sisteme survejimi me kamera CCTV - Home Automation System