Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0

Themeluar:

1970


INFORMACIONE KONTAKTI

Tirane, Shqipëri

Tel: 044504794

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Ofron per konsumatoret larmishmeri produktesh nga markat me te njohura Gjermane dhe me gjere, me kualitet 100% Gjerman, per kujdesin personal, kozmetike te shumeanshme, ushqime bio per femije dhe te rritur, ndihmues shtepiak etj. 

​Rossmann prej me shume se 2 vitesh eshte pozicionuar edhe ne Kosove, ku numeron 9 dyqane per momentin.