Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Vaso Pasha, Ndertesa Nr.11, Kati 1 Tirane, 1021
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Pompay Group LLC

Scan me
Tirane, Shqipëri Financa dhe Sigurimi www.pompaygroup.com/

Përshkrimi i kompanisë

U.S. based firm that provides accounting services and cash cycle management to U.S. based start-ups and small businesses.

They provide cash flow management and accounting services to start-ups and small businesses. Their team optimizes your time and money by implementing your daily businesses transactions and integrating accuracy, consistency, and timeliness into your financial management processes.

They tailor their services to the unique needs and circumstances of your business, and their pricing structure is specifically designed to benefit their target clients. Contact them today to determine if collaboration between you is the solution you have been seeking.

Punët aktive nga Pompay Group LLC

Accountant Pompay Group LLC

Kontabël
Tirane, Shqipëri 04-01-2022 edhe 26 ditë