Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

0


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga e Kavajes, Prona Nr.2/66, ish Kombinati Ushqimor

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: 0696085000


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Veprimtari ne fushen e tregtimit me shumice dhe pakice te mallrave ushqimore, aksesore per femije: karroca, krevate, libra, biberon, etj. Shitblerje locione per femije: kremra, shampo, vajra, etj.

Pub Tirana kerkon te punesoje: Financier/e.