Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

1


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

OLIMPIA GIPS

Prodhime dhe montime te dekoreve allcive , punime te ndryshme kartonxhezi ( mure ndares , tavane te varur, tavane 60X60, ) prodhime spotesh allcie inkaso. Bejme dhe modelime te personalizuara sipas projekteve te arkitekeve.  Misioni ynë është të arrijmë qëllimet, aprovimin dhe pëlqimin e klientit falë korrektësisë dhe cilësisë të produkteve tona. Ofrojme cilësi dhe çmime konkuruese.

Produkte & Sherbime

PRODHIME
MONTIME
PUNIME TE NDRYSHME KARTONXHEZI
PRODHIME SPOTESH ALLCIE
MODELIME TE PERSONALIZUARA


Punët aktive nga Olimpia Gips