Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Sabahudin Gabrani, magazinat e ish SMT

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: 0696656370


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

KP TRADING & DISTRIBUTION Ne jemi nje kompani distribucioni me experience 30 vjecare ne tregun e Tiranes. Sherbimi primar i kompanise tone eshte distribucioni i produkteve te kompanise Coca-Cola dhe Uji i ftohte Tepelene, Marketing & Distribution, Kraco . Kompania ofron kondita te mira dhe te rregullta pune me pagesa konkuruese ne treg.


Produkte dhe Shërbime

Distribucion pijesh

Punët aktive nga KP Trading & Distribution shpk

Shofer/Furnitor KP Trading & Distribution shpk

Shofer
Tirane, Shqipëri 08-03-2024 edhe 9 ditë