Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

4

Sektori:

Privat

Themeluar:

2009


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Ndermarrja Kosmonte Foods Sh.p.k. ka filluar punën në Mars të vitit 2000, në atë kohë me një numër të vogël artikujsh dhe për një kohë relativisht të shkurtër është bërë e njohur si udhëheqëse e distribuimit të produkteve ushqimore në tregun e Kosovës, duke filluar nga viti 2006 në tregun e Shqipërisë dhe së fundmi nga viti 2007 edhe në tregun e Dubait. Duke u nisur nga produktet më elementare të qumështit dhe të mishit deri tek produktet më të veçanta, Kosmonte Foods operon si një kompani që merret me import dhe distribuim të këtyre produkteve. Që nga muaji Gusht i vitit 2012 kompania Kosmonte Foods gjithashtu ka hapur filialin e saj në Düsseldorf të Gjermanisë e cila i mundëson blerjen dhe shpërndarjen e asortimenteve më delikate ( në pergjithësi produktet e freskëta ) dhe është një urë lidhëse për të gjitha kompanitë e distribuimit në shtetet në të cilat operon kjo kompani. Që nga fillimi i punës Kosmonte Foods Sh.p.k. ëshë orientuar drejtë importit dhe distribuimit të produkteve ushqimore të cilësisë së lartë, çmimit të arsyeshëm, prezencën përmanente në treg me qellimin kryesor për të përmbushur kerkesat e konsumatorit, gjë që ka ndikuar zhvillimin dhe suksesin e kësaj ndërrmarje.

Fotografi


Punët aktive nga KOSMONTE FOODS TIRANA SHPK

Perfaqesuese Mjekesore KOSMONTE FOODS TIRANA SHPK

Perfaqesues Mjekesor
Tirane, Shqipëri 12-10-2023 edhe 18 ditë

Ekonomiste KOSMONTE FOODS TIRANA SHPK

Ekonomist
Tirane, Shqipëri 12-10-2023 edhe 18 ditë

Asistente Brand Manager KOSMONTE FOODS TIRANA SHPK

Asistent Menaxher
Tirane, Shqipëri 12-10-2023 edhe 18 ditë

Menaxher Key Account KOSMONTE FOODS TIRANA SHPK

Menaxher Produkti
Tirane, Durres, Shqipëri 12-10-2023 edhe 18 ditë