Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

8
Punë Aktive

Privat
Sektori


INFORMACIONE KONTAKTI

Kid Zone

Scan me
Biznes www.jumbo.al

Përshkrimi i kompanisë

JUMBO eshte nje nga dyqanet me te suksesshme te shitjes me pakice ne Tirane te pozicionuara ne 2 qendrat tregtare TEG dhe QTU. Keta dyqane tregtojne ne ambientet e tyre artikuj te ndryshem per femije si lodra, dhurata, kancelari, libra,veshje dhe pajisje te ndryshme per shtepine tuaj.

Punët aktive nga Kid Zone

Tirane, Shqipëri 12-11-2021 edhe 17 ditë
Tirane, Shqipëri 12-11-2021 edhe 17 ditë
Tirane, Shqipëri 12-11-2021 edhe 17 ditë
Tirane, Shqipëri 12-11-2021 edhe 17 ditë

Kasiere Kid Zone

Kasier
Tirane, Shqipëri 12-11-2021 edhe 17 ditë
Durres, Shqipëri 12-11-2021 edhe 17 ditë