Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

6
Punë Aktive

Privat
Sektori


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Qendra e Biznesit "Karl Topia " kati i dyte (prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi, Tirane)
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0694418090

Instituti Profesional ATC

Scan me

Përshkrimi i kompanisë

Instituti Profesional ATC i themeluar më 5 shtator 2012 ka një mision; Të përgatisë profesionistë në nivelet më të larta, të cilët të jenë të aftë për tregun e punës, vendas dhe atë të huaj. Stafi i kualifikuar, programet dhe sistemi ynë i mësimdhënies ngjason me sistemin dual gjerman, pasi teoria kombinohet më së miri me praktikën në laboratorët tanë modern, si edhe me praktikën profesionale intensive pranë kompanive partnere. I kushtojmë rëndësi të madhe cilësisë së shërbimeve që ofrojmë si dhe mbështesim fort të gjithë kursantët tanë për t’i punësuar brenda dhe jashtë vendit, nëpërmjet zyrës tonë të punësimit. Mjediset tona gjenden në qendër të Tiranës, disponojmë dymbëdhjetë laboratorë praktike, katër klasa teorie, një bar për konkurse dhe aktivitete, ambjente pritjeje dhe administrative.

Punët aktive nga Instituti Profesional ATC

Koordinatore në sekretari Instituti Profesional ATC

Sekretare
Tirane, Shqipëri 11-10-2022 edhe 14 ditë

Instruktor Mekanik (part time) Instituti Profesional ATC

Tjeter
Tirane, Shqipëri 18-10-2022 edhe 21 ditë
Tirane, Shqipëri 18-10-2022 edhe 21 ditë

Specialist Marketingu Instituti Profesional ATC

Specialist Marketingu
Tirane, Shqipëri 18-10-2022 edhe 21 ditë

Arketar/e Instituti Profesional ATC

Financier
Tirane, Shqipëri 18-10-2022 edhe 21 ditë

Instruktor Teknik Kompjuteri & IT Instituti Profesional ATC

Tjeter
Tirane, Shqipëri 20-10-2022 edhe 23 ditë