Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

1


INFORMACIONE KONTAKTI

Adresa: Autostrada Tirane-Durrës, Rr. “Themistokli Germenji”, km3, pas ish Universitetit Kristal, Tiranë

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Riparim, i mjeteve motorrike dhe motorrcikletave. Shitblerjen me shumice e pakice te artikujveete ndryshem industrial, makineri e paisje, materiale ndertimi, automjete, vajra lubrifikante, duke percaktuar, por pa kufizuar veprimet e papermendura: krijimi i sistemeve elektroenergjitike, prodhim, import-eksport te energjise' elektrike me te gjitha format qe njeh teknologjia. 


Punët aktive nga Hydrodynamic Systems Shpk

Roje Hydrodynamic Systems Shpk

Roje
Tirane, Shqipëri 20-10-2023 edhe 26 ditë