Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat

Themeluar:

2009


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga dytesore Tirane –Kashar, Km I, Pajtoni Center, Kati III

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

GoTech Electronics, është vazhdim i AIBA Company e cila operon në tregun Shqiptar që nga viti 1995 si distributor ekskluziv i paisjeve elektroshtëpiake. Që në fillimet e saj ka bashkëpunuar me markat më prestigjoze Italiane si “Indesit”, “Ariston”, “HotPoint-Ariston” dhe me kompani mjaft të njohura në fushën e elektroshtëpiakeve si: Indesit Internatinal Company Itali, Thermo Sanitary Group Itali, Elica Spa Itali etj.

Nga viti 2009, GoTech është prezent me 12 dyqane dhe nje showroom (GoTech Luxury) ne te gjithe vendin. Aktualisht gjendjemi ne Tirane, Durres, Tapize Lezhe, Puke, Peshkopi, Pogradec dhe Korce. Gjithashtu mbulon qe nga viti 1995 e deri me sot, tregun e shumices ne te gjithe vendin, duke i dhene mundesine te gjithe Shqipetareve te perfitojne nga cilesia e pordukteve qe GoTech tregton.

Gjatë viteve të fundit, me krijimin e kompanisë GoTech Electronics, aktiviteti i saj është zgjeruar me produkte të linjave më prestigjoze, marka të reja dhe shumë cilësore si: aspiratorë Italian “Elica”, Hyundai, Sharp, Blaupunkt, Panasonic, Samsung, Sinbo, Bomann, Candy, Hoover, TVS etj.

Qëllimi: Është ti shërbejnë klientit në mënyrë të kulturuar, profesionale dhe të shpejtë. Kjo do të realizohet dhe nëpërmjet zgjerimit të rrjetit të dyqaneve GoTech Electronics në të gjithë Shqipërinë, duke bërë kështu të mundur lidhjen më të ngushtë me konsumatorin final.

Punët aktive nga Go Tech Electronics

Menaxher Dyqani Durres Go Tech Electronics

Tjeter
Durres, Shqipëri 21-02-2023 edhe 22 ditë