Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

101-200

Punë Aktive:

4

Sektori:

Privat

Themeluar:

2009


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Dytesore Vore Tirane, Ambjentet Kato Vora

Tirane, Shqipëri

Tel: 0685177032

Mobile: 0685177032


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

GoTech Electronics, është pjesë e Duka Group e cila operon në tregun Shqiptar që nga viti 1995 si distributor ekskluziv i paisjeve elektroshtëpiake. Që në fillimet e saj ka bashkëpunuar me markat më prestigjoze Italiane si “Indesit”, “Ariston”, “Hotpoint-Ariston”, ‘’Candy’’ dhe me kompani mjaft të njohura në fushën e elektroshtëpiakeve .

Nga viti 2009, GoTech është prezent me 23 dyqane ne te gjithe vendin. Aktualisht gjendemi ne Tirane, Durres, Lezhe, Puke, Peshkopi, Kukes, Pogradec, Korce, Lushnje, Elbasan, Kavaje, Shkoder, Lac, Fier, Fushe-Kruje, Belsh, Bushat . Gjithashtu mbulon qe nga viti 1995 e deri me sot, tregun e shumices ne te gjithe vendin, duke i dhene mundesine te gjithe Shqipetareve te perfitojne nga cilesia e produkteve qe GoTech tregton.

Gjatë viteve të fundit, me krijimin e kompanisë GoTech Electronics, aktiviteti i saj është zgjeruar me produkte të linjave më prestigjoze, marka të reja dhe shumë cilësore si: Hyundai, Samsung, Hotpoint Ariston, Indesit, Candy, Ariston, Elica, Sharp, Samsung, Philips,  Adler, Hoover, ETA, Russell Hobbs, Hoover, Remington, Rowenta, Tefal etj.

Qëllimi:Është ti shërbejmë klientit në mënyrë të kulturuar, profesionale dhe të shpejtë. Kjo do të realizohet dhe nëpërmjet zgjerimit të rrjetit të dyqaneve GoTech Electronics në të gjithë Shqipërinë, duke bërë kështu të mundur lidhjen më të ngushtë me konsumatorin final.


Punët aktive nga Go Tech Electronics

Teknik Elektroshtepiake Go Tech Electronics

Teknik
Tirane, Durres, Shqipëri 30-07-2024 edhe 6 ditë