Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

15

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga “Vaso Pasha”

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania Globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve Elektroshtëpiake dhe Elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “Electrolux’’ në Tiranë. Hap pas hapi, u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. Në vitin 2007 hapet Qendra “Globe home expert” me vendndodhje në Rrugën e “Kavajës” me një sipërfaqe totale 2000 m² duke paraqitur një imazh të ri në fushën e teknologjisë, në shërbimin cilësor dhe kualifikimin e duhur të një stafi profesional. Sot ne jemi krenarë të themi se në cdo dyqan Globe në te gjithë Shqiperinë, klientët tanë do të gjejnë gjithmonë të njëjtin standart shërbimi të dedikuar kërkesave të klientëve tanë.

Punët aktive nga Globe Shops shpk

Operatore Kase Globe Shops shpk

Arkëtar kase
Tirane, Shqipëri 01-02-2023 edhe 2 ditë

Pirunist Globe Shops shpk

Pirunist
Tirane, Shqipëri 01-02-2023 edhe 2 ditë

Specialist Shitjesh Globe Shops shpk

Shites
Tirane, Shqipëri 03-02-2023 edhe 4 ditë
Tirane, Shqipëri 30-01-2023 mbaron sot

Specialiste Finance Globe Shops shpk

Financier
Tirane, Shqipëri 30-01-2023 mbaron sot
Vlore, Shqipëri 03-02-2023 edhe 4 ditë
Durres, Shqipëri 03-02-2023 edhe 4 ditë

Specialist Shitjesh Globe Shops shpk

Shites
Tirane, Shqipëri 03-02-2023 edhe 4 ditë

Shofer Furgoni Sarande Globe Shops shpk

Shofer
Sarandë, Shqipëri 03-02-2023 edhe 4 ditë
Tirane, Shqipëri 16-02-2023 edhe 17 ditë

Transportues Vlore Globe Shops shpk

Shofer
Vlore, Shqipëri 16-02-2023 edhe 17 ditë