Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

101-200

Punë Aktive:

9

Sektori:

Privat

Themeluar:

1995


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

EUROLAB është themeluar si nje kompani tregtare private e organizuar si Shoqëri me Përgjegjësi të Kufizuar (shpk). Aktivitetin e saj tregtar e ka filluar në vitin 1995,  si një ndër kompanitë e para të importit dhe distribucionit në Shqipëri. Si rezultat i përpjekjeve që filluan me modesti 25 vjet më parë, por që u fuqizuan ndër vite, sot EUROLAB përfaqëson një standard të avancuar biznesi dhe është një ndër shoqëritë lider në fushën e importit dhe distribucionit në Shqipëri, me zgjerim të shpejtë në rajon.

Portofoli i EUROLAB sot, numëron mbi 1,000 marka premium ndërkombëtare. 

Thelbi i biznesit është Importi, Distribucioni, Shitja me fokus në kanalet e Tregtisë On/Off si dhe ato moderne: KA and E-commerce.

 


Fotografi


Punët aktive nga Eurolab Internacional Grup

Specialist Import-Exporti Eurolab Internacional Grup

Specialist Prokurimi
Tirane, Shqipëri 30-12-2022 edhe 29 ditë

Punëtor Magazine Eurolab Internacional Grup

Punetor
Tirane, Shqipëri 16-12-2022 edhe 15 ditë

Brand Manager Group Eurolab Internacional Grup

Menaxher Shitjesh
Tirane, Shqipëri 30-12-2022 edhe 29 ditë

Agjent Shitjesh Eurolab Internacional Grup

Agjent Shitje
Tirane, Shqipëri 10-12-2022 edhe 9 ditë

Menaxher Shitje Eurolab Internacional Grup

Menaxher Shitjesh
Tirane, Shqipëri 06-12-2022 edhe 5 ditë

Specialist IT Eurolab Internacional Grup

Inxhinier Informatike
Tirane, Shqipëri 10-12-2022 edhe 9 ditë

Menaxher Rajonal Eurolab Internacional Grup

Menaxher Shitjesh
Tirane, Shqipëri 23-12-2022 edhe 22 ditë

Senior Legal Counsel Eurolab Internacional Grup

Jurist
Tirane, Shqipëri 23-12-2022 edhe 22 ditë