Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

7

Sektori:

Privat

Themeluar:

1993


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Kombetare Tirane-Durres, Km.5, Kashar

Tirane, Shqipëri

Tel: 048200431

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k (CCBS) eshte kompani lider ne tregun shqiptar te pijeve freskuese jo alkoolike me marka te njohura nderkombetare si Coca-Cola, Fanta, Sprite, Schweppes, Nestea, Monster.
Misioni i CCBS
• Të freskojë botën në trup, mendje dhe shpirt
• Të frymëzojë momente optimizmi me anë të produkteve dhe aktiviteteve të saj
• Të krijojë vlera dhe të bëj ndryshimin

Vizioni i CCBS
• Gjithmonë në kërkim të mënyrave të reja për të freskuar njerëzit
• Të kujdeset për shëndetin, mirëqenien,si dhe të bëj ndryshim pozitiv në jetën e konsumatoëve të saj si emocionalisht edhe fizikisht.

Mjedisi
• CCBS është e përkushtuar të respektojë dhe të ruajë mjedisin, duke minimizuar ndikimin tonë në mjedisin përreth, dhe ndikimin në mentalitin e njerëzve tanë.

Siguria
• CCBS beson në njerëzit e saj. Ata janë aseti më i rëndësishëm. Sistemi i tyre i sigurisë dhe i menaxhimit të parandalimit të humbjeve fokusohet në vlerësimin e riskut, minimizimin e riskut për të gjithë punonjësit dhe palët e treta të përfshira në biznes.
• CCBS siguron me anë të sistemit të menaxhimit të sigurisë së ushqimit, që kjo kompani është në gjendje të përmbushë standartet maksimale të sigurisë ushqimore në prodhimin dhe tregëtimin e produkteve të saj.

Video


Punët aktive nga Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k

Ekzekutiv Shitjesh Himare Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k

Agjent Shitje
Himare, Shqipëri 04-03-2024 edhe 2 ditë

Specialist për Kontrollin e Flotes Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k

Menaxher Logjistike
Tirane, Shqipëri 13-03-2024 edhe 11 ditë

Specialist i Logjistikes Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k

Menaxher Logjistike
Tirane, Shqipëri 13-03-2024 edhe 11 ditë

Ekzekutiv Shitjesh Himare Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k

Agjent Shitje
Himare, Shqipëri 13-03-2024 edhe 11 ditë

Punonjes Kuzhine Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k

Kuzhinier
Tirane, Shqipëri 20-03-2024 edhe 18 ditë

Punonjes Sherbimi Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k

Kamarier
Tirane, Shqipëri 20-03-2024 edhe 18 ditë

Koordinator i CDO Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k

Koordinator Projektesh
Tirane, Shqipëri 26-03-2024 edhe 24 ditë