Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

501-1000

Punë Aktive:

10

Sektori:

Privat

Themeluar:

1925


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga e Vilave, Qendra e Biznesit Fusha, Lunder 1, Tirane

Tirane, Shqipëri

Tel: 042 281 554

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

BKT është banka më e madhe në sektorin bankar Shqiptar dhe ka një pozitë udhëheqëse për sa i përket termave të treguesve kryesorë të madhësisë së bankave; asetet, huatë, letrat me vlerë të investimit, depozitat dhe fitimi neto. Banka Kombëtare Tregtare ka marre gjate viteve çmime të shumta për shërbimet e saj, duke e vleresuar si Banka e Vitit nga organizata të ndryshme.

BKT konsiderohet si investitori më i madh i ekonomisë shqiptare duke mbështetur në mënyrë aktive rritjen ekonomike me anë të kreditimit për investimet në bizneset private, projektet publike dhe atyre individuale, si edhe është taksapaguesi më i madh në këtë vend duke marrë në konsideratë vlerën totale përgjatë 4 viteve të fundit. BKT u shërben klientëve të saj përmes një rrjeti 94 degësh, nga të cilat 67 janë të vendosura në Shqipëri dhe 27 në Kosovë. duke e bërë BKT-në bankën më të madhe shqiptare në rajon.

MISIONI
Misioni i BKT-së është t’u sigurojë njerëzve qetësi, lehtësi dhe mundësi në sektorin bankar.

VIZIONI
E dinë se çfarë kërkoni dhe bëjnë çmos që ju ta keni. Kjo thjesht e bën bankën e parë dhe më të mirën.

Video


Punët aktive nga Banka Kombetare Tregtare BKT

Analist Kredie Saranda Branch Banka Kombetare Tregtare BKT

Analist kredie
Sarandë, Shqipëri 10-10-2023 edhe 8 ditë

Administrative Specialist Banka Kombetare Tregtare BKT

Tjeter
Tirane, Shqipëri 02-10-2023 mbaron sot

Java Developer Banka Kombetare Tregtare BKT

Tjeter
Tirane, Shqipëri 24-10-2023 edhe 22 ditë

BKT Internship Program Banka Kombetare Tregtare BKT

Internship
Tirane, Shqipëri 11-10-2023 edhe 9 ditë

Asst. Manager - Legal Affairs Department Banka Kombetare Tregtare BKT

Tjeter
Tirane, Shqipëri 12-10-2023 edhe 10 ditë
Tirane, Shqipëri 12-10-2023 edhe 10 ditë
Tirane, Shqipëri 12-10-2023 edhe 10 ditë

Analist Kredie Gjirokastra Branch Banka Kombetare Tregtare BKT

Analist kredie
Gjirokastër, Shqipëri 13-10-2023 edhe 11 ditë

Analist Kredie Dega Rinia Elbasan Banka Kombetare Tregtare BKT

Analist kredie
Elbasan, Shqipëri 13-10-2023 edhe 11 ditë