Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat

Themeluar:

1992


INFORMACIONE KONTAKTI

Rr."Kavajes",P."SPEED",K.2,H.10

Tirane, Shqipëri

Tel: +35542230821

Mobile: +355682004177


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Balkan Trans Albania eshte nje Kompani Transporti Nderkombetare e themeluar me 1992 ne Tirane-Shqiperi dhe ofron nje game te gjere sherbimesh te transportit kombetar/nderkombetar te ngarkesave te ndryshme. Ajo eshte nje kompani me nje kapital 100% shqiptar dhe eshte kompania e pare e transportit e themeluar ne Shqiperi. Me 2008 u pajise me certifikaten e ISO-Italy Qendra e Kualifikimit Nderkombetar per cilesi ne transportin e mallrave dhe pasagjereve ne rrjet nderkombetar me Nr. IT 56281 me kod EA31a.

Produkte dhe Shërbime

Transporti rrugor Transporti Detar Transporti Hekurudhor Transporti Ajror Sherbimet Doganore: Sherbime doganore

Çertifikime

Certifikaten e ISO-Italy Qendra e Kualifikimit Nderkombetar me Nr. IT 56281 me kod EA31a.

Punët aktive nga BALKAN TRANS ALBANIA