Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

7

Sektori:

Privat

Themeluar:

2001


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

AZA Electronics i ka fillimet e veta ne vitet 1997,fillimisht si nje dyqan i vogel ne qytetin e Vlores per tu shnderruar me pas pergjate viteve nder aktoret kryesor te tregut te elektroshtepiakeve ne Shqiperi. Partneriteti pergjate ketyre viteve me kompani lider jo vetem ne Itali por edhe ne Europe dhe ne Bote i ka dhene kompanise kredibilitet dhe avantazh konkurues ne treg per sa i perkete cilesise dhe cmimit te produkteve,duke ofruar keshtu jo vetem nje raport te drejte cilesi-cmim,por edhe nje sherbim qe shikon dhe fokusohet drejt klientit.

Pikerisht konsolidimi i ketij trinomi sherbim-cilesi-cmim eshte edhe synimi i strategjise se zgjerimit te kompanise ne tregun e retail-it,e cila ka bere qe kompania te fokusohet ne krijimin e nje realiteti ku perfitimi i klientit te jete i vertete dhe i prekshem.

Kjo eshte pikerisht arsyeja dhe filozofia e slloganit te kompanise “Realiteti i Perfitimit”

AZA Electronics eshte tashme nje kompani e konsoliduar jo vetem ne tregun e shperndarjes me shumice,por tashme synon zgjerimin ne menyre intensive ne tregun e retailit nepermjet ngritjes se rrjetit te vete te dyqaneve me po te njejtin emer “AZA Electronics”

Video


Punët aktive nga AZA Electronic

Financiere Vlore AZA Electronic

Financier
Vlore, Shqipëri 27-05-2024 edhe 3 ditë

Shofer AZA Electronic

Shofer
Tirane, Shqipëri 27-05-2024 edhe 3 ditë

Merchandiser Vlore AZA Electronic

Sistemues
Vlore, Shqipëri 30-05-2024 edhe 6 ditë

Punetor Magazine AZA Electronic

Magazinier
Durres, Shqipëri 01-06-2024 edhe 8 ditë
Vlore, Shqipëri 10-06-2024 edhe 17 ditë

Agjent Shites AZA Electronic

Agjent Shitje
Tirane, Shqipëri 10-06-2024 edhe 17 ditë

Shofer Vlore AZA Electronic

Shofer
Vlore, Shqipëri 19-06-2024 edhe 26 ditë