Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

3

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Rr. “Muhedin Llagani”, Pallati 12-katesh “Vala”, Kati i Pare , Nr. 7, Prane Policise Bashkiale, Tirane.

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: 0692073314


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Arlis Construction shpk është një nga kompanitë lider në fushën e ndërtimit dhe investimit në projektet zhvilluese.

Aktiviteti i kompanisë daton në vitin 2008 me kontribut në disa rezidenca banimi dhe investime sociale të mirënjohura në kryeqytet.

Arlis Ndërtim është në rritje të vazhdueshme dhe synon përmirësimin e komunitetit në aspektin e zhvillimit social dhe atij ekonomik. 


Punët aktive nga Arlis Construction shpk

Asistente Zyre/Sekretare Arlis Construction shpk

Sekretar
Tirane, Shqipëri 12-03-2024 edhe 16 ditë

Jurist/e Arlis Construction shpk

Jurist
Tirane, Shqipëri 12-03-2024 edhe 16 ditë

Specialist Prokupimi Arlis Construction shpk

Specialist Prokurimi
Tirane, Shqipëri 12-03-2024 edhe 16 ditë