Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comVlerësime të kompanisë

Vlerësoni kompaninë Shto

3 vjet më parë

Vleresim shume pozitiv

Nje institucion me kulture te huaj ku ke secili punonjes mund ta gjej veten

Pro

Eshte nje institucion qe po rritet me ritme te shpejta dhe nje vend ku punonjesi ka shume per te mesuar dhe zhvilluar

Kundër

Do sugjeroja me shume fushata publicitare