Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

51-100
Numri i Punonjësve

2
Punë Aktive

Privat
Sektori

1998
Themeluar


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. "Tish Dahia", pranë Komunës së Parisit, Kompleksi "Haxhiu" (Kika 2), Pallati Nr.2, Kati 1.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 042 2403764
  • Mobile:

NOA

Scan me
Marketing dhe Tregti www.noa.com.al

Përshkrimi i kompanisë

NOA eshte nje institucion financiar i licensuar nga Banka Qendrore e Shqiperise i cili vepron ne tregun financiar shqiptar qe nga viti 1999, e njohur me pare si PSHM, Opportunity Albania dhe sot eshte ne zoterim nga NOA Holding N.V. dhe NOA Cooperative UA. NOA vepron nepermjet 20 degeve neper te gjithe vendin duke sherbyer klientet ne zonat urbane dhe rurale dhe ne te gjithe sektoret e ekonomise: prodhim, sherbim, tregti, bujqesi dhe blegtori.

Vizioni i NOA eshte: “Te jemi kompania e perzgjedhur nga klientet duke siguruar Shpejt dhe Lehte sherbime dhe produkte financiare”.

Kompania NOA ofron mundesi punesimi dhe ambjent dinamik ku mund te shprehni potencialin tuaj profesional.

Produkte dhe Shërbime

Kredi

Video

Punët aktive nga NOA