Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


INFORMACIONE KONTAKTI

Vitrina Franceze

Scan me

Përshkrimi i kompanisë

Agjensia Turistike "Vitrina Franceze" ka filluar të operojë në vitin 2000 duke planifikuar fillimisht udhëtime turistike në Francë. Po në te njëjtin vit, të nxitur dhe nga kërkesat e miqve dhe klientëve, fillojnë udhëtimet në Itali, Spanjë, Gjermani, Hollandë dhe Belgjikë. Duke u nisur nga ky vit kaq i suksesesshëm dhe deri me sot agjensia jonë ka kryer udhëtime turistike në shumë vënde të Europes dhe të SHBA-se.