Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive

Privat
Sektori


INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga David Selenica, ZIP Code:1046
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0697002853

Termoimpianti

Scan me
Teknologji Informacioni, Pasuri e Patundshme dhe Strehim, Automjete

Përshkrimi i kompanisë

Termoimpianti u themelua në vitin 2003 dhe që atëherë është një nga kompanitë më të kualifikuara në Shqipëri në lidhje me projektimin dhe zbatimin e sistemeve mekanike dhe elektrike. Kompania jonë, e pajisur me certifikatën e konformitetit të ISO 9001: 2015 dhe ISO 14001: 2015 për implementimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë, ka softuerin më të mirë për projektimin e HVAC, BMS, Sistemeve Elektrike dhe Mekanike. Përveç procesit të dizajnimit, personeli ynë i kualifikuar dhe me përvojë është një garanci për zbatimin e cilësisë së lartë të punës. Gjatë viteve Termoimpianti ka punuar dhe shkëmbyer përvojë me kompani të tjera evropiane, disa prej tyre janë udhëheqës botërorë në sistemet e përmendura më lart. Termoimpianti ka një reputacion shumë të mirë në tregun shqiptar. Projektet tona të Kompanisë janë të dizajnuara sipas standardeve më të larta (BS, DIN, EC, ASHRAE etj)