Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

1


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Tenda Dielli Vangjeli ka filluar aktivitetin e tij në Greqi që nga viti 1993. Kompania ështe e përqendruar në prodhim, shpërndarje dhe montimin e tendave, të të gjitha llojeve, në bashkëpunim me kompanitë më
të njohura. Ofron fleksibël të besueshëm, plotëson nevojat e arkitektëve, dhe të klientëve privatë. Si e tillë ofron te klientët, korrektësi, garanci dhe seriozitet në punë. Kompania Tenda Dielli Vangjeli është e vecantë në fushën e tendave të diellit sepse operon në tregun shqiptar me cilësi të lartë të produkteve dhe garanci profesionale 10 vjecare.


Punët aktive nga Tenda Dielli Vangjeli

Usta/Punetor Tenda Dielli Vangjeli

Punëtor
Tirane, Shqipëri 08-07-2024 edhe 25 ditë