Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Techision është një kompani teknologjie në zhvillimit të softuerit, Devops dhe Implementimeve të Sigurise,  me dy departamente kryesore, R&D që punon në zgjidhjet bazë dixhitale të zhvilluara në shtëpi dhe 
Departamentin e Zhvillimit të Biznesit dhe Dixhitalizimit që punon në projekte specifike, personalizuara, që zgjasin nga 4 deri në 9 muaj.

Gjithashtu ofron realizimin ne co-sourcing te aktivteteve administrative, operacionale, 
logjistike me nie staf te specializuar dhe me eksperience ne sektoret retail, operator logjistike, e-media, sherbime, prodhimi dhe ndertim. 
Keto aktivitete suportohen nga ekspertiza e kompanise ne platformat dixhitale, 
ne staqet teknologjike me kompetitive ne treg si dhe nga nje grup ekspertesh ne ekonomi, 
ne teknologjine e infomracionit dhe ne dixhitalizimin e proceseve te biznesit.