Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

8

Sektori:

Privat

Themeluar:

2013


INFORMACIONE KONTAKTI

Autostrada Durres Tirane

Tirane, Shqipëri

Tel: +355 67 20 333 27

Mobile: +355 67 20 333 27


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Operimi ne industrine e hotelerise dhe restoranterise. Ofrimi i nje sere sherbimesh si nje nder komplekset me te mira ne Shqiperi.

Anëtar i

ATA

Çertifikime

Silver Award

Punët aktive nga Te Stela Resort

Vlore, Shqipëri 10-06-2024 edhe 18 ditë

Zgarist Dhërmi Te Stela Resort

Kuzhinier
Vlore, Shqipëri 10-06-2024 edhe 18 ditë

Sallatier/e Dhërmi Te Stela Resort

Kuzhinier
Vlore, Shqipëri 10-06-2024 edhe 18 ditë

Pasticier/e Dhërmi Te Stela Resort

Kuzhinier
Vlore, Shqipëri 10-06-2024 edhe 18 ditë
Vlore, Shqipëri 10-06-2024 edhe 18 ditë

Hostess Dhermi Te Stela Resort

Hostess
Vlore, Shqipëri 11-06-2024 edhe 19 ditë