Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

101-200

Punë Aktive:

4

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Shoqëria e sigurimeve “Atlantik” Sh.a është shoqëria e tretë private e hapur në tregun e sigurimeve. Ajo është liçencuar për zhvillimin e aktivitetit në fushën e sigurimeve me lejen zyrtare të Komisionit të Mbikëqyrjes së Sigurimeve (tashmë Autoriteti Mbikqyrës Financiare ) në muajin Maj 2001. Sipas kërkesave ligjore të asaj periudhe, shoqëria u krijua me kapital fillestar 100.000.000 lekë, kapital ky i konsiderueshëm i cili i dha ndihmesë shoqërisë për të filluar proçesin e penetrimit në tregun financiar të sigurimeve dhe për të krijuar besimin tek klientët e saj, tashmë në një numër të konsiderueshëm.

Produkte dhe Shërbime

Polica dhe Kontrata Sigurimi

Punët aktive nga Shoqëria e sigurimeve “Atlantik” Sh.a

Drejtor per Degen Rajonale Berat Shoqëria e sigurimeve “Atlantik” Sh.a

Drejtor Shitjesh
Berat , Shqipëri 15-12-2023 edhe 7 ditë

Drejtor per Drejtorine Rajonale Kukes Shoqëria e sigurimeve “Atlantik” Sh.a

Drejtor Shitjesh
Kukës, Shqipëri 18-12-2023 edhe 10 ditë

Drejtor per Degen Rajonale Elbasan Shoqëria e sigurimeve “Atlantik” Sh.a

Drejtor Shitjesh
Elbasan, Shqipëri 21-12-2023 edhe 13 ditë

Financier per Drejtorine Rajonale Sarande Shoqëria e sigurimeve “Atlantik” Sh.a

Financier
Sarandë, Shqipëri 31-12-2023 edhe 23 ditë