Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

1994


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

SELMANI IMP-EXP sh.p.k, është një shoqëri e themeluar në 1994. Aktiviteti i saj fillestar ka qenë tregtimi me shumicë i materialeve të ndërtimit.

Katër vite eksperiencë mjaftuan për të ndërmarrë një hap të guximshëm. Në vitin 1998, u realizua investimi i parë në këtë sektor, ndërtimi i Impiantit të Zinkimit në të Nxehtë. Ky i fundit u pasua nga ndërtimi i një impianti te dyte në vitin 2000, si dhe mjaft investime të tjera në teknologji dhe në strukturën e brendëshme të ndermarrjes.

Prej 15 vjetësh Selmani shpk ofron shërbimin e zinkimit në të nxehtë sipas standardit EN1461 dhe depozita të zinkuara dhe inoksi per perdorim civil e industrial. Gjithashtu Selmani shpk prodhon konstruksione metalike si psh:

- zgara,
- rrethime e porta industriale,
- suporte për sinjalistikë rrugore,
- konstruksione për shtyllat e tensionit të lartë, shtylla ndricimi, rrjetit GSM
- Platforma sherbimi
- Shkalle industriale,
- etj.

Shoqëria SELMANI IMP-EXP sh.p.k përmbush standardet dhe kushtet për të konkurruar në tregjet më të mëdha europiane. Me një staf të kualifikuar, me eksperience, dhe te orientuar drejt shërbimeve profesionale, SELMANI sh.p.k , garanton shërbime të standarteve të larta, me një konstante që pak kompani e garantojnë.

Fotografi


Çertifikime

ISO 9001
OHSAS 18001