Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Ne Fushen e Jurisprudences (Drejtesise). Kryerjen e cdo aktiviteti te lejuar dhe te njohur nga ligji nr.9109, date 07.07.2003 " Per Profesionin e Avokatit ne RSH, i ndryshuar; Sherbime Ligjore; Mbrojtje ligjore dhe Perfaqesime Ligjore prane Instirucioneve Shqiptare dhe Te Huaja; Ndihme dhe Konsulence Juridike nepermjet Keshilimit Ligjore per çeshtje te ndryshme, per personat fizik apo juridik, publik apo private, te Institucioneve Publike apo Private, ne lidhje me cdo problem eventual; Asistence Juridike; Perpilim Aktesh Juridike; Zgjidhjen e Ceshtjeve me Marreveshje mes paleve, etj.

Fotografi


Produkte dhe Shërbime

Sherbime ligjore

Punët aktive nga SBI&PARTNERS, sh.p.k

Avokat SBI&PARTNERS, sh.p.k

Avokat
Tirane, Shqipëri 04-03-2024 edhe 6 ditë